Harmonogram przesłuchań finalowych V Edycji

18 listopada  piątek
GODZ. 10.00 
NINA ROMASZEWSKA PAULINA STĘPIEŃ LENA GOSIK BARTOSZ CHOŁOTA KINGA DĄBROWA ADELA DUBNICKA GRACJANA GÓRKA HANNA GRABKA MAGDA GROSZEK AMELIA JAKÓB ALICJA JAŁOCHA AMELIA KARÓLSKA
GODZ.10.45
POLA KOWALCZYK NATALIA SOLECKA AGATA JANUS ALEKSANDRA SZCZYGIELSKA MAŁGOSIA TENDERENDA WIKTORIA WYROSTKIEWICZ URSZULA WYSMUŁEK ALICJA ZARZECZNA MARIA SKOWYRA ZOSIA KOCOŁ
GODZ. 12.00 
ANTONINA BARNAŚ ANASTAZJA BONDYRA MICHALINA WINIARSKA HELENA CIURABA TYMON WILCZYŃSKI LIDIA GAWLIK  JULIANNA GOŹDZIEWSKA SANDRA GRABOWSKA ANTONINA SMERKOWSKA ZOFIA JANKOWSKA NATASZA PEPŁOWSKA FILIP JUNG KLAUDIA KALETA
GODZ.13.00 
ALEKSANDRA GURDAK JULIA KUR MICHALINA CEDRO AMELIA STAWIARSKA MICHAŁ KOWALCZYK WERONIKA KOWALSKA AGATA KRZYSZTOŃ NINA MESZKA GABRIELA ZEMBRZUSKA GABRIELA LEONARCIK GABRIELA MAJSZYK ALEKSANDRA NOWIK AGATA OBUCHOWSKA NATALIA PAWELSKA HANNA RADZISZEWSKA NATALIA SMOLARCZYK
GODZ. 14.00 
AMELIA SOWIŃSKA ANNA CZECH LEON SZCZYGIEŁ OLIWIA WIECZOREK WIKTORIA WOLAŃSKA OLIWIA KWIATKOWSKA DARIA ŻOCHOWSKA KASIA KOCIUBOWSKA
GODZ. 15.45
ANTONINA BADUCHOWSKA GABRIELA ZALEWSKA ZOFIA JANKOWSKA ZOFIA BADUCHOWSKA FRANEK KOŁAKOWSKI AMELIA DOMAŃSKA EMILIA DOMARADZKA ANTONINA FALKOWSKA ANNA FIGAT GABRIELA FRĄTCZAK MARIA ŁUKA ZUZANNA GAJOR WIKTORIA GIERULSKA ALEKSANDRA ANTCZAK OLIVIA GÓRALCZYK
GODZ. 16.30
ZUZANNA GÓRECKA JULIA BARTKOWIAK LENA KARAŚ LENKA KOLASA MAJKA DĄBROWSKA NIKOLA SIKORSKA JULIA KUŚ ALICJA LEŚNIEWSKA PAULINA ŁADOSZ HANNA MACIEJCZYK EMILIA GŁODEK AMELIA PRZYBYSZEWSKA DOMINIKA MATYSIK PAWEŁ ZAWADA ELIZA XERXA BLANKA MIRECKA
GODZ. 17.30
PAULINA SCECEWICZ WIKI KOWALSKA BARBARA STROMSKA MARTYNA TARTANUS EMILKA TRZEBOŃSKA GABRIELA WIECZOREK EMILIA WŁADYKA ANNA WOJTAL ALEKSANDRA PRZYBYSZEWSKA MAŁGORZATA STOPCZYŃSKA  URSZULA DOROSZ
GODZ. 18.45
TERCET MADAM KWINTET MY5 RYTMOS JUNIOR JaMega JaMega Junior
19 listopada sobota
GODZ. 10.00 
LAURA GONDEK JULIA BŁACHOWICZ EDYTA CUPER OLIVIA FORMELA OLA GAŁECKA WIKTORIA PRZĘCZEK ZUZA BERA LAURA GORTAT MAGDALENA GOSA WERONIKA GOŹDZIEWSKA KUBA GRABAREK AMELIA JURKOWSKA WERONIKA ELWICH AMELIA KACZMARCZYK ALICJA KASZUBOWSKA
GODZ.11.00 
JULIA KOPEĆ KUBA KWIATKOWSKI NATALIA KRÓLIK AMELIA KUSZTAŁA NATALIA KOSMOWSKA ŁUKASZ LEWANDOWSKI WIKTORIA SOBCZYK OLIMPIA MOŚCICKA ALEKSANDRA OSTROWSKA JULIA NOWACKA JOANNA ORŁOWICZ DARIA PIOTROWSKA ZOFIA PROKOPIUK ANNA PRAŁAT
GODZ. 12.00 
WERONIKA MALUCHNIK  ZUZANNA GINKO ALICJA TARNOWSKA KAROLINA POLAK ALEKSANDRA WITALSKA WERONIKA WIŚNIEWSKA MILENA KONIECZNA
GODZ.14.00 
PATRYCJA DOROSIEWICZ ALEKSANDRA KRÓL MACIEJ DRUCIS MAŁGORZATA SIEMIENIEC KRZYSZTOF KARMIŃSKI DOMINIKA SIURMICKA ALEKSANDRA LEWICKA JULIANNA KOŁODZIEJCZYK WIKTORIA KOZIOŁ IZABELA KIERNOZEK KAROLINA ZALEWSKA KAROLINA SOBCZYK ANGELIKA PIZNAL NATALIA PRZEKORACKA ARTUR RESPONDEK
GODZ.15.00 
MAGDALENA LASOTA DAMIAN KŁUSEK GRZEGORZ STANEK IZABELA STAROŃ KAMIL HUMIĘCKI JULIA PIETUSZKO WERONIKA SZCZEPANIAK KINGA WŁODARKIEWICZ
GODZ. 16.15
KWARTET SAMI TERCET N.O.K RYTMOS QUINTET KUCANKI

(c)2019, All Rights Reserved
Fundacja Instytut Rozwoju Artystycznego

Liczba odwiedzin: 63520